Yandan Alevli Brülör M.D004.02 Özellikleri / Malzemesi 12 cm olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Yandan Alevli Brülör üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Tırnaklı Brülör 1 No Takım modelleri fiyatları, toptan Yandan Alevli Brülör çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Yandan Alevli Brülör Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Yandan Alevli Brülör Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Yandan Alevli Brülör Kullanışlı ekonom

Yandan Alevli Brülör

Satış fiyatı 720,72 TL
İndirim
Açıklama

Yandan Alevli Brülör M.D004.02

Tırnaklı Brülör 1 No Takım  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
12 cm
olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Yandan Alevli Brülör fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Yandan Alevli Brülör modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Yandan Alevli Brülör fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Yandan Alevli Brülör alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz