Üstten Delikli Brülör M.D010.01 Özellikleri / Malzemesi 12.5 cm olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Üstten Delikli Brülör üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Lpg-Lng Brülör Üstten Delikli Tekli Yanışlı Takı modelleri fiyatları, toptan Üstten Delikli Brülör çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Üstten Delikli Brülör Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Üstten Delikli Brülör Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Üstten Delikli Brülör Kullanışlı eko

Üstten Delikli Brülör

Satış fiyatı 723,45 TL
İndirim
Açıklama Üstten Delikli Brülör M.D010.01

Lpg-Lng Brülör Üstten Delikli Tekli Yanışlı Takı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
12.5 cm
olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Üstten Delikli Brülör fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Üstten Delikli Brülör modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Üstten Delikli Brülör fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Üstten Delikli Brülör alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz