Taş Tabanlı Elektrikli Fırın Çeşitleri Üreticileri XEBDC-02EU-D: Pizza ve diğer hamur işlerinin lezzetine lezzet katan profesyonel endüstriyel taş tabanlı elektrikli fırın modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemelerden yapılan taş zeminli fırın fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı taş tabanlı lahmacun fırını fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu tabanı taştan olan fırın bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi taş tabanlı fırınlarla çalışmayı bilen ustalarca son derece kolaydır. Taş tabanlı elektrikli fırınla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Profesyonel taş tabanlı pizza fırını modelleri kaliteli ekonomik ısıyı eşit tutan taş tabanlı pide fırını fiyatları taş tabanlı elektrikli fırın teknik şartnamesi uygun taş tabanlı fırın fiyatı özellikleri

Taş Tabanlı Elektrikli Fırın

Satış fiyatı 173.813,64 TL
İndirim
Açıklama

Taş Tabanlı Elektrikli Fırın XEBDC-02EU-D

 * 99 farklı program hafızasına sahiptir
 * Nemlendirme özelliği sayesinde dışı çıtır lahmacun, pide, börekler pişirilebilir
 * Taş tabanı sayesinde ısıyı uzun süre tutar
 * Isı değeri alt üst ayrı kontrol edilebilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Su girişi vardır
 * 2 adet 40x60 cm tepsi kapasitelidir
 * Pişirme süresini en aza indirmek için hızlı ısı iletimi ve gözenekli taş tabanı sayesinde kolayca nem çıkarımı
 * Nemin dışarı atılması için hava tahliyesine sahip elektronik kontrollü baca Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Frekans: 50/60 Hz
 * Voltaj: 400V-3N
 * Elektrik gücü: 5,7 kW
 * Ölçüleri: 860x1150x400 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Ağırlık: 78 kg

* Profesyonel taş tabanlı elektrikli fırın 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (rezistansı, kapak yayı, tuğlası v.b. taş tabanlı fırın parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal taş tabanlı fırın yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir fırın var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel taş tabanlı fırın bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Taş Tabanlı Elektrikli Fırın XEBDC-02EU-D:Lahmacundan pizzaya, güveç yemeklerinden poğaça baklava ve pideyi çıtır çıtır pişirme imkanı sağlayan fırın çeşitlerinden nemlendirme özellikli taş tabanlı elektrikli fırının imalatı profesyonel üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış ısıyı yoğun ve eşit şekilde dağıtan taşlı kullanışlı fırın modelidir - Taş tabanlı elektrikli fırın satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.