Sosis Kızartma Makinası SKM 7:Hot dog, goralı ve diğer tüm sosisli sandviçler için kullanılan profesyonel endüstriyel sosis kızartma makinesi modellerindendir. Üretimi gıda temasına uygun kaliteli malzemelerden yapılan sosisleri döndürerek eşit kızartan makinenin fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi sosis pişirme makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu sosis kızartıcı makine bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Sosis kızartma makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Kullananların tavsiyesi hot dog sosisi kızartma makinası modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla sosisleri döndürerek kızartan makine toptan fiyat listesi sosis kızartma makinası teknik şartnamesi

Sosis Kızartma Makinası

Satış fiyatı 13.780,80 TL
İndirim
Açıklama

Sosis Kızartma Makinası SKM 7

* Ölçüler: 65x66x31 cm
* Koli ölçüleri: 40x50x24 cm
* Güç: 2000 Watt
* Gerilim: 230 Volt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Akım: 4,35 A
* Hacim: 0,048 m³
* Ağırlık: 8,5 kg 
* Paslanmaz çelikten üretilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otomatik, ayarlanabilir termostatlıdır
* Ürününüzü istenilen sıcaklıkta tutar 
* Ürününüzü yakmaz ve karıştırma gereği duyulmaz
* 1/2 100 mm gn küvet için uygundur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Benmari yöntemiyle ısıtılmaktadır 
* 3 boru ayrı , diğer 4 boru ayrı olmak üzere iki kademeli çalıştırma imkanına sahiptir

Sosis Kızartma Makinası SKM 7:Sosislerin içini kurutmadan dışını kızartan makine çeşitlerinden metal borular sayesinde döndürerek sosis pişirme makinesinın imalatı profesyonel üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış, sosisli ve goralı gibi sandviçlerin yapımı için kullanışlı sosis kızartma makinesi modelidir - Sosis kızartma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.