Sahlep Makinası Çeşitleri CS10: Sıcak sahlep satışı için profesyonel sahlep ısıtma makinası fiyatları kafelerde sıcak çikolata servisinde kullanıma uygun kaliteli ekonomik karıştırmalı sıcak sahlep makinası modelleri pastanelerde sıcak sahlep-çikolata satmak için karıştırıcılı endüstriyel sahlep makinası teknik şartnamesi soğuk kış günlerinde sıcacık sahlep satmada kullanılan mikserli sahlep makinası fiyatı özellikleri kayak merkezlerinde sıcak çikolata satışı için ısıtıcılı sıcak içecek hazırlama makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli sahlep makinaları modelleri sıcak çikolata sahlep satışı yapan pastanelere kafelere en uygun sahlep makinası toptan karıştırıcılı sahlep makinası satış listesi karıştırmalı sıcak çikolata makinası fiyatlarıyla mikserli sahlep m

--Sahlep Makinası

Açıklama

Sahlep Makinası CS10

Elegance Model Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı (Kuru Sistem) 5 lt

* Ölçüleri: 25x35x50 cm - Sahlep makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 7 kg
* Kapasite: 5 lt
* Güç: 1100W
* Polikarbonat çıkarılabilir hazne - Sahlep makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sürekli karıştırma
* Ayarlanabilir termostat
* Kolay temizlenebilen, tıkanmaz musluk - Sahlep makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik kazan ve rezistans

Sahlep Makinası CS10:Çıkarılabilir polikarbonat hazneli sahlep makinaları çikolata makinaları bölümündeki bu sahlep makinası haricinde 5 litre kapasiteli kuru sistemli,karıştırıcısı sayesinde topaklanma yapmayan sahlep makinasıdır - Sahlep makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz