Paslanmaz Yer Izgarası Üretimi

Paslanmaz Yer Izgarası Üretimi PYIU: Su kanalları için profesyonel paslanmaz yer ızgarası üretimi fiyatları otel mutfaklarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik paslanmaz yer ızgarası üretimi bulaşıkhaneler için endüstriyel paslanmaz yer ızgarası üretimi su drejanlarında kullanılan paslanmaz yer ızgarası üretimi istenilen özel ölçülerde paslanmaz yer ızgarası imalatı telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Fabrikasından en kaliteli yer ızgarası üretimi en uygun özel üretim yer ızgarası fiyat listesi toptan paslanmaz yer ızgarası satış listesi yer süzgeci satış fiyatlarıyla 304 kalite yer ızgarası fabrikası 111111111111111111111111111111111111111
Açıklama

Paslanmaz Yer Izgarası Üretimi PYIU

  Paslanmaz yer ızgarası;

* Genişlik: 500 mm - Paslanmaz yer ızgarası üretimi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Boy: 1000 mm
* Yükseklik: 25 mm
* Tip: 25x25x2 mm kutu profil, profil aralıkları 25 mm  - Paslanmaz yer ızgarası üretimi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Malzeme: Komple aısı 304 kalite paslanmaz çelikten mamül

Paslanmaz Yer Izgarası Üretimi PYIU:Paslanmaz yer ızgaraları sanayi tipi mutfak yer ızgaraları kanal su gideri ızgaralarından bu 50*100 cm ölçülerinde merdiven tipi panel aralıkları 2.5 cm olan paslanmaz yer ızgarasının üretimini yapmakta olup mezbahane ızgaraları su drejanları, gemi tipi yer ızgaraları,fabrika yer ızgaraları sifonlu yer süzgeçleri gibi farklı kullanım alanlarına göre istenilen özel ölçülerde ve farklı modellerde paslanmaz yer ızgarası üretimi için de bizleri - Paslanmaz yer ızgarası üretimi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.