Paslanmaz Kahveci Tipi Çay Kazanı Elektrikli ISI-2071:Elektrikle çalışan 2 demlikli ayrıca türk kahvesi pişirme pleyti de olan bu imalatı paslanmaz çelikten yapılmış argon kaynaklı kahve kafe lokanta ve işyerlerinde kullanıma uygun çay kazanıdır - Paslanmaz kahveci tipi çay kazanıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasının özel elektrikli paslanmaz kahveci tipi çay kazanı servisinden cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli elektrikli gazlı çay kazanlarının 1 2 3 4 demlikli tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

--Paslanmaz Kahveci Tipi Çay Kazanı Elektrikli

Açıklama

Paslanmaz Kahveci Tipi Çay Kazanı  Elektrikli ISI-2071

Elektrikli Çay Ocağı Kapaklı ve Kaynaklı 2 Demlikli Ekonomik 30'luk

* Ölçüler (Boy, En, Yük.): 61x32x42 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 6,30 kg
* Güç: 2500 W Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir
* Argon kaynaklıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otomatik termostat enerji tasarrufu sağlar

Paslanmaz Kahveci Tipi Çay Kazanı Elektrikli ISI-2071:Bu çay makinesinin su kazanındaki suyun sıcaklığını ayarlanabilir otomatik termostatla kontrol edersiniz. Cihaz kazanının üstünde 2 demlikle birden çalışabilmek için demlik koyma yerleri mevcuttur. Yan tarafındaki elektrikli kahve pişirme pleytini ise açma kapama şalteriyle kumanda edersiniz - Paslanmaz kahveci tipi çay kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz