Kaçerola Sosluk OZB-3302
Özellikleri / Malzemesi Tabanlı Kaçerola 16x12 ölçülerinde ve 2,1 litre kapasiteli olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli paslanmaz çelik malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli sos pişirme tenceresi modelleri fiyatları, toptan Kaçerola çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Kaçerola Sosluk Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kaçerola Sosluk Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kaçerola Sosluk Kullanışlı ekonomik endüstriyel

Kaçerola Sosluk

Satış fiyatı 786,14 TL
İndirim
Açıklama

Kaçerola Sosluk OZB-3302  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tabanlı Kaçerola 16x12 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Genişlik: 16 cm

Derinlik: 12 cm

Kapasite: 2,10 lt

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kaçerola Sosluk fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kaçerola modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kaçerola Sosluk fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kaçerola Sosluk alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.