Empero Fırın EMPCBG6:Oteller için profesyonel empero fırın fiyatları restoranlarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik empero fırın modelleri yemekhaneler için endüstriyel empero fırın teknik şartnamesi pastanelerde kullanılan empero fırın fiyatı özellikleri empero fırın bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Kaliteli empero fırın modelleri en uygun empero fırın toptan empero fırın satış listesi indirimli empero fırın fiyatlarıyla empero dijitalli fırın satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı empero fırın fiyatı;0212 2370750

Empero Fırın

Satış fiyatı 400.440,00 TL
İndirim
Açıklama

Empero Fırın EMPCBG6

Gazlı Kombi Fırınlar 6 GN 1/1

* Ölçüler: 92x87,4x73 cm - Empero fırın satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 185 kg
* Net m3: 1
* Güç kw: 13.5
* Yükleme kapasitesi porsiyon: 85 - Empero fırın satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 230 V. 50 Hz çalışma gücü
* LPG ve NG ile çalışabilme özelliği
* Pişirme sırasında enerji sarfiyatını düşüren ECO fonksiyonu
* PLUS ekstra güç fonksiyonu (gaz) - Empero fırın satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* SC2 yarı otomatik yıkama
* 99 programlı pişirme hafızası: 4 fazlı; 3 ısıtma, 4 düşük dereceli pişirme ve 1 delta T programı
* Tek noktalı pişirme probu
* UR2 pişirme esnasında otomatik nem kontrolü - Empero fırın satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* RDC ekonomik buhar jenerasyonu sistemi
* Ters yönlü 2 kademeli AWC fan
* Dijital kontrol
* Manuel buhar enjeksiyonu - Empero fırın satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Alarmla uyarı verebilen arıza teşhis özelliği
* IPX5 koruma derecesi
* Çift temperli camlı kapı
* 304 kalite paslanmaz dış gövde, 316 kalite fırın iç yapısı - Empero fırın satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ergonomik kapı kulbu
* Kapalı kapı ile fırın içi soğutma fonksiyonu
* Pişirme başlangıç saatini ayarlayabilme özelliği
* Set edilen ve ölçülen sıcaklık değerlerini ayrı ayrı gösterebilme özelliği - Empero fırın satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Düşük sıcaklıklı veya yüksek sıcaklıklı buhar üretebilme özelliği
* Kendi kendini yıkayabilme özelliği

Empero Fırın EMPCBG6:6 tepsilik büyük sanayi tipi bir fırın olan bu Empero fırın kendi kendini yıkayabilme özelliğiyle temizlik zahmetini ortadan kaldırır.Herhangi bir arızada alarm sistemiyle uyarı verebilen bu dijital kontrollü Empero fırın paslanmaz çelik malzemeden yapılmış imalatıyla son derece kalitelidir - Empero fırın satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz