Büyük Lobi Küllüğü

Büyük Lobi Küllüğü PAL-3568-1 Özellikleri / Malzemesi Lobi küllük büyük 70 cm 430 kalite olarak üretilmiştir. Endüstriyel Büyük Lobi Küllüğü imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Lobi küllük büyük 70 cm modelleri fiyatları, toptan Büyük Lobi Küllüğü çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Büyük Lobi Küllüğü Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Büyük Lobi Küllüğü Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Büyük Lobi Küllüğü Kullanışlı ekonomik end
Satış fiyatı 776,16 TL
İndirim
Açıklama Büyük Lobi Küllüğü PAL-3568-1

Lobi küllük büyük 70 cm  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Lobi küllük büyük 70 cm
430 kalite olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Büyük Lobi Küllüğü fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Büyük Lobi Küllüğü modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Büyük Lobi Küllüğü fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Büyük Lobi Küllüğü alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.