Bombe Camlı Muhafaza Dolabı UGR-UDD 500 SCEB R24: Yemekhanelerde, marketlerde, tekel bayilerinde hem dondurma hem de paketli dondurulmuş gıda ürünlerinin uygun koşullarda saklanabilmesine yardımcı bombe camlı muhafaza dolabıdır - Bombe camlı muhafaza dolabı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Marketler için profesyonel bombe cam kapaklı muhafaza dolabı fiyatları şarküterilerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik dondurulmuş ürün dolabı modelleri kantinler için endüstriyel bombe camlı dondurma dolabı teknik şartnamesi bakkallarda kullanılan bomb

Bombe Camlı Muhafaza Dolabı

Satış fiyatı 51.702,00 TL
İndirim
Açıklama

Bombe Camlı Muhafaza Dolabı UGR-UDD 500 SCEB R24

* Enerji sınıfı:D Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 154,8 cm
* Derinlik: 61,5 cm
* Yükseklik: 95 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam net hacim: 381 L
* Enerji tüketimi: 1569,50 kWh/Yıl
* İç boyutlar GxDxY: 1430x500x708/610 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İklim sınıfı: 7
* Soğutucu gaz: R290
* Standart sepet: opsiyonel adet Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sıcaklık aralığı: -18/-23 °C
* Ağırlık: 79/96 kg
* Besleme gerilimi: 220-240 / 50 V/Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tür: eğik sürme bombe camlı
* Dondurma ve dondurulmuş ürünler için ideal soğutma ve mükemmel sunum imkanı
* Alüminyum üst çerçevesi içinde kolayca hareket ettirilebilen ısı yalıtımlı sürme cam kapak ve entegre kilit Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dijital veya serigrafi marka uygulama seçeneği
* Yüksek yükleme kapasitesine imkan veren geniş iç hacim
* Hareket serbestliği sağlayan güçlü tekerlekler Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Su tahliyesi

Bombe Camlı Muhafaza Dolabı UGR-UDD 500 SCEB R24: Endüstriyel derin dondurucu modellerinden bu toplam net hacmi 385 litre, sıcaklık aralığı -18/-23 °C bombe camlı muhafaza dolabı dondurma ve dondurulmuş ürünler için ideal soğutma ve mükemmel sunum imkanı sağlar - Bombe camlı muhafaza dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz